A SECRET WEAPON FOR کارشناسی خودرو در محل

A Secret Weapon For کارشناسی خودرو در محل

A Secret Weapon For کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

بیشتر بدانید کارشناسی خودرو چیست؟ چرا قبل از خرید ماشین از کارشناس کمک می گیریم؟ ما چه کاری برای شما انجام می دهیم؟ بررسی انواع آسیب های بدنه تأثیر رنگ شدگی یا تعویض قطعات بدنه در قیمت و شرایط خودرو بررسی اسکلت خودرو بررسی عملی یک نمونه کارشناسی شاسی، ستون ها، محفظه موتور، کف صندوق عقب و اهمیت آنها در ایمنی و آسایش سرنشینان کارشناسی رنگ خودرو بررسی عملی تشخیص رنگ شدگی یا تعویض قطعات بدنه به روش دیداری و استفاده از دستگاههای تشخیص رنگ کارشناسی فنی خودرو بررسی عملی یک نمونه کارشناسی فنی در حالت ساکن، بررسی موتور، لرزش یا صداهای اضافی آن، تست دود، سیستم روغن رسانی و کیفیت روغن، آب رادیاتور، لاستیک و دیسک چرخ ها تست سواری بررسی عملی یک نمونه کارشناسی فنی خودرو در تست سواری، قدرت و کشش موتور، عملکرد گیربکس، سیستم تعلیق و عملکرد ترمزها تست دیاگ بررسی قطعات الکترونیکی خودرو توسط دستگاه دیاگ در محل.

برای بررسی بیشتر می توانید درب موتور یا کاپوت را بالا بزنید و ظاهر موتور خودرو را نیز بررسی کنید.

یکی از قسمت‌های مهم ماشین که در کارشناسی خودرو باید به دقت بررسی شود، ستون ماشین است. این قسمت همان ستون‌هایی است که از قسمت سقف تا کنار شیشه‌ها کشیده شده‌اند. این قسمت در ماشین‌های مختلف فرق دارد و می‌بایست با توجه به نوع و کارکرد ماشین توسط کارشناس ماشین بررسی گردد.

به علت قرارگرفتن سرِ سرنشینان در راستای ستون اهمیت کارشناسی این بخش بسیار بسیار بالاست.

کارشناسان در حضور شما تمامی قسمت‌های ماشین را بررسی می‌کنند. در این بخش به تفکیک هرکدام از این قسمت‌ها را توضیح خواهیم داد.

اگر این مسیر را انتخاب کردید، بعد از این‌که متخصص مورد نظرتان درخواستتان را پذیرفت، پیامکی برای شما ارسال می‌شود. در این پیام تمامی اطلاعات مورد نظرتان درج شده است.

آچاره با ارائه سرویس کارشناسی خودرو در محل، این مشکل را حل کرده و شما می‌توانید هر زمان که نیاز به حضور کارشناس برای بررسی تمام و کمال خودروی مدنظرتان داشتید، از این سرویس بهره‌مند شوید.

در این صورت می‌توانید با دریافت گزارش کارشناسی معتبر خودرو با خیالی آسوده تر، مراحل فروش خودرو و یا خرید آن را انجام دهید.

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟ از کجا می‌توان آن را خرید؟

شما می توانید در سطوح ابتدایی با یک بازدید خودرو، متوجه مشکلات ماشین شوید. در کارشناسی های حرفه ای از ۵ روش عمده برای برای رنگ خودرو استفاده می شود:

گاهی پیش می‌آید که در طی یک تصادف، میزان خسارت و ضربه وارده تا حدی زیاد است که باید آن قسمت را به طور کلی کارشناس ماشین تهران تعویض نمود! در چنین شرایطی نمی‌توان منکر کاهش قیمت خودرو شد.

مدت زمانی که برای کارشناسی یک خودروی ساده صرف می گردد با یک خودروی گران قیمت متفاوت است. یک خودروی ساده بسیاری از آپشن ها و یونیت هایی که یک خودروی گران قیمت دارد را شامل نمی گردد.

گاهی پیش می‌آید که شما قصد خرید خودرویی را داشته باشید اما برای اطمینان از صحت و سلامت آن نیاز به یک کارشناس داشته باشید.

دلیل دیگری که می‌تواند ترغیبتان کند از این سرویس استفاده کنید، تفاوت قیمت‌ها در آچاره با مراکز دیگر است. به دلیل رقابتی بودن فضای کار، قیمت‌ خدمات تخصصی بسیار منصفانه است تا نظر مشتریان جذب شود.

Report this page